+420 774 154 988Rádi Vám poradíme

O nás

Společnost Lysseum s.r.o. vznikla začátkem roku 2009 v Brně s cílem poskytovat profesionální kurzy v oblasti účetnictví, daní a mezd.

Díky zájmu veřejnosti o služby Lysseum s.r.o. brzy rozrostlo o další centra vzdělávání - pobočky v Praze a Ostravě. K dnešnímu dni prošlo jejími kurzy více než 700 studentů, kteří díky kurzům získali širší možnosti uplatnění na trhu práce či ve vlastním podnikání.

Cílem našich specialistů/lektorů je předat zkušenosti a znalosti studentům takovým způsobem, aby se z nich stali profesionálové ve své oblasti.
Kurzy proto vedeme v malých skupinkách a díky tomu můžeme garantovat individální výuku každému studentovi.
Dbáme na procvičování příkladů, vypisování úředních formulářů (např. tiskopisy pro zdravotní pojištění, sociální pojištění či daňová přiznání pro finanční úřad).
Po několikaletých zkušenostech víme, co naši zákazníci chtějí a proto nabízíme kvalitní účetní vzdělání pro další studium i pro profesionální praxi.

Máme transparentní pravidla a u kurzů tedy zjistíte vždy všechny potřebné informace, jako jsou cena kurzu, skutečný počet vyučovacích hodin. To jsou pevné záruky toho, že za své peníze dostanete tu nejvyšší kvalitu vzdělání bez kompromisů.

Na co se můžete spolehnout v kurzech Lysseum:

  • profesionální a individální přístup ke každému studentovi
  • intenzivní forma výuky se silnou hodinovou dotací
  • zkušení, odborně erudovaní lektoři
  • výuka studentů v suverénní zaměstnance či podnikatele

Máte zájem o vzdělání v oblasti daní a účetnictví?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás přivítáme v jedné z našich příjemných učeben v Praze, Brně nebo Ostravě.

Nahoru